• Wpisów:492
  • Średnio co: 5 dni
  • Ostatni wpis:7 lata temu, 20:42
  • Licznik odwiedzin:32 236 / 2791 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
`Mówisz do mnie, krzyczysz do mnie, ciszę mam w głowie...`
 

 
“Okręt mój płynie dalej, gdzieś tam Serce choć popękane, chce bić Nie ma cię i nie było, jest noc Nie ma mnie i nie było jest dzień”
 

 
`Kochać i tracić, pragnąć i żałować, Padać boleśnie i znów się podnosić. Krzyczeć tęsknocie:"Precz!" i błagać:"Prowadź". Oto jest życie. Nic, a jakże dosyć.`
 

 
“Myśli, których się nie zdradza, ciążą nam, zagnieżdżają się, paraliżują nas, nie dopuszczają nowych i w końcu zaczynają gnić. Staniesz się składem starych śmierdzących myśli, jeśli ich nie wypowiesz.”
 

 
“Nie mów do mnie często zbyt wyglądasz dziś jak nikt. Jakoś nie bawi mnie już w cale tan banalny sznit. A ja ci odpowiem szczerze uprzejmie wierze, lecz nie w tym rzecz.”
 

 
“Dni bez ciebie są puste Co nam po nich zostanie O, gdybyś chciała zatrzymać Godziny przemijania O, gdybyś chciała Zostać na dłużej...”
 

 
`Coś we mnie zgasło, zatrzymał się czas, serce stanęło i tylko łzy spływają wolno po policzkach... Powoli przestaje istnieć... `
 

 
`Nie ma maski która mogłaby długo ukryć miłość tam gdzie ona jest a udawać ją tam gdzie jej nie ma. `
  • awatar Nikiiiiii ♥: super tu! ♥ zapraszam do mnie . odwiedź poczytaj notki zobacz zdjęcia i skomentuj oraz możesz zaprosić mnie do znajomych . ♥ pozdrawiam serdecznie ;3
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
`Przed snem wypowiedz moje imię. Przybędę wraz ze świtem`
 

 
“Śniło mi się, że poszłam do lekarki, która powiedziała, że zostało mi osiem minut życia. Czekałam w pierdolonej poczekalni pół godziny!”
 

 
“...powiem Ci jak daleko jest stąd do raju bram chodź ze mną bo dobrze wiem że to właśnie tam ukoisz wszystkie nie spokojne myśli posłuchaj mnie...”
 

 
`To troszkę zabawne, dostrzegam coś smutnego. Sny, w których umieram są najlepszymi, jakie dotąd miałam. Trudno mi to Tobie powiedzieć. Trudno mi się tego podjąć, kiedy ludzie zataczają kręgi... `
 

 
“Podczas każdego tańca, któremu oddajemy się z radością, umysł traci swoją zdolność kontroli, a ciałem zaczyna kierować serce.”
 

 
“Światło jest nietrwałe, gaśnie na wietrze, zapala się od błyskawicy, trudno je uchwycić, niczym promień słońca – a jednak warto o nie walczyć.”
 

 
“Gdy kobiety decydują się na śmierć, wybierają bardziej romantyczne sposoby – otwierają sobie żyły albo przedawkowują środki nasenne.”
 

 
`I te krótkie momenty kiedy czułam, że ty czujesz to samo ... `
 

 
“Człowiek kocha albo nie kocha, i żadna siła na świecie nie ma na to wpływu. Możemy udawać, że nie kochamy. Możemy przywyknąć do drugiej osoby.Możemy przeżyć całe życie w przyjaźni i wzajemnym zrozumieniu,założyć rodzinę,kochać się każdej nocy i każdej nocy mieć orgazm,a mimo to czuć wokół żałosną pustkę, wiedzieć,że czegoś ważnego brakuje.”
 

 
`A jednak potrzeba mi twoich słów i trzeba twojej pamięci. Pamiętaj o mnie, dobrze? Może będę się mniej bała, może będę usypiała spokojniej...`
 

 
'Pogarda dla zwyczajnych i przeciętnych. I ja, wielka, ważna gówniara, która była sama dla siebie idolem.'
 

 
“To poczucie potrzeby opieki nad kimś bliskim, kimś kto wiele dla Ciebie znaczy... Miłość”
 

 
“Serce umiera powolną śmiercią... gubi złudzenia jak drzewo liście... aż wreszcie nie zostanie ani jedno... brak złudzeń... nie zostaje już nic..”
 

 
„Posłuchaj. Gdyby mi się ziemia rozstąpiła pod nogami... rozumiesz?... Gdyby mi niebo miało zawalić się na łeb - nie cofnę się, rozumiesz?... Za takie szczęście oddam życie..."
 

 
“Nie ma nic trudniejszego od czekania. Musze się z tym oswoić, poczuć, ze jesteś ze mną, nawet jeśli nie ma cie w pobliżu.”
 

 
“Jakie to denerwujące, że choc jestem na niego wściekła, serce bije mi mocniej, na dźwięk jego klucza w zamku.”